Останні новини

Слідкуйте у Facebook:

Новини

Попередня1234567...Наступна
30.04.2019

Cвяткування Пасхи Господньої у Паризькій катедрі св. Володимира Великого

Cвяткування Пасхи Господньої у Паризькій катедрі св. Володимира ВеликогоЦьогорічні Пасхальні богослужіння в соборі св. Володимира Великого в Парижі очолив новоіменований архиєпископ Філадельфійський, владика Борис Ґудзяк, що донедавна був правлячим архиєреєм Паризької єпархії. У цих богослужіннях йому співслужили митрофорний протоєрей Михайло Романюк, настоятель катедри, та катедальне духовенство.

25.04.2019

В Великий четвер в соборі св. Володимира звершили Чин умивання ніг

В Великий четвер в соборі св. Володимира звершили Чин умивання нігВ Великий четвер Богослужіння в катедрі св. Володимира в Парижі очолив номінований архиєпископ Філадельфійський, владика Борис Ґудзяк, у співслужінні настоятеля катедрального собору о.-мітрата Михайла Романюка, адміністратор парафії Усіх Святих у Венсені, о. Ігоря Ранці та катедральних сотрудників о. Володимира Пендзея та о. Михайла Глов’яка.

22.04.2019

РОЗКЛАД БОГОСЛУЖІНЬ НА СТРАСНИЙ ТИЖДЕНЬ І ПАСХАЛЬНІ СВЯТА 2019 РОКУ

РОЗКЛАД БОГОСЛУЖІНЬ НА СТРАСНИЙ ТИЖДЕНЬ І ПАСХАЛЬНІ СВЯТА 2019 РОКУСТРАСНИЙ ТИЖДЕНЬ 20 квітня СУБОТА ЛАЗАРЕВА 10:00 Архиєрейська Літургія св. Йоана Золотоустого Дияконське рукоположення піддиякона Славка Чізмара 17:00 Велика Вечірня з Литією 18:00 Літургія cв. Йоана Золотоустого.  Благословення галузок.

21.04.2019

Вербна неділя у катедрі св. Володимира

Вербна неділя у катедрі св. ВолодимираВ Вербну неділю, номінований архиєпископ Філадельфії очолив богослужіння в Паризькій катедрі св. Володимира у співслужінні з о. Михайлом Романюком, настоятелем катедри та простосинкелом єпархії св. Володимира.

20.04.2019

Славко Чізмар – новий диякон єпархії св. Володимира Великого в Парижі

Славко Чізмар – новий диякон єпархії св. Володимира Великого в ПарижіВ Лазареву суботу, 20 квітня, з благословення Апостольского Престолу та Апостольського Адміністратора Паризької єпархії, владики Гліба Лочнини, владика Борис Ґудзяк рукоположив піддиякона Славка Чізмара у дияконство. Новопоставлений диякон служитиме в Паризькій катедрі, де вже протягом року він також є катехитом в Українській школі.

Попередня1234567...Наступна