Останні новини

Новини

Попередня1234567...Наступна
25.09.2017

Благословення на катехитичне служіння

Благословення на катехитичне служіння«Сам просвіти нині серця тих, які навчають Слово Твоєї істини. Обдаруй їх духом мудрості і розуміння, щоб сповняли волю Твою святу. Вчини їх дітьми світла, щоб приносили щедрі плоди добрих діл...» (З чину благословення на катехитичне служіння). Такою молитвою у день катехита в Українській Греко-католицькій Церквіпреосвященний владика Борис, єпарх Паризької єпархії, поблагословив катехитів на служіння в українській школі Св Володимира Великого міста Париж.

24.09.2017

Проща до каплиці Матері Божої Чудотворного медалика

Проща до каплиці Матері Божої Чудотворного медаликаДвадцять четвертого вересня 2017 року, в шістнадцяту неділю по Зісланні Святого Духа, відбулася традиційна проща парафіян катедрального храму Святого Володимира Великого, церковної спільноти Вансену та всіх бажаючих до каплиці Матері Божої Чудотворного медалика, якому в 1830 році Пресвята Богородиця об’явилась монахині по імені Катерина Лабуре, поручивши їй розповсюдити медалик, через який навернулися мільйони людей у світі.

22.09.2017

«Нехай все буде для Ісуса через Марію» — сестри-місіонерки св. Матері Терези на єпархіальному Соборі

«Нехай все буде для Ісуса через Марію» — сестри-місіонерки св. Матері Терези на єпархіальному СоборіВ п’ятницю 22 вересня, до єпархіального дому у Венсенні, завітали дві сестри місіонерки милосердя, згромадження засноване св. Матір’ю Терезою у 1948 році. Сестра Лінселет та сестра Селін походять з Індії та тепер несуть своє служіння в Парижі, де вони мають один будинок для жінок та роздають бідним їжу. Сестри багато не говорили, проте свідчила їхня постава радості та миру.

21.09.2017

Розпочалася VI сесія Собору єпархії св. Володимира Великого в Парижі на тему «Боже Милосердя»

Розпочалася VI сесія Собору єпархії св. Володимира Великого в Парижі на тему «Боже Милосердя»21 вересня, в день празника Різдва Пресвятої Богородиці, у Єпархіальному домі у м. Венсенн, Франція розпочалася VI сесія єпархіального Собору, яка присвяченна темі «Божого милосердя». На Собор прибули духовенство, монашество та миряни з усіх кутків Єпархії, щоб розважити над ролю Божого милосердя в житті єпархії та проаналізувати втілення Душпастирської стратегії «Христос — наша надія».

20.09.2017

У Єпархіальному домі розпочався І семінар Апостоляту відкритості, великодушності, милосердя та єдності

У Єпархіальному домі розпочався І семінар Апостоляту відкритості, великодушності, милосердя та єдностіУ вівторок, 19 вересня, владика Борис Ґудзяк відкрив перший семінар Апостоляту відкритості, великодушності, милосердя та єдності розповівши останні єпархіальні та загально-церковні новини. Опісля, він запросив всіх присутніх до дискусії, про Апостолят та про його роль у житті нашої Церкви, наголосивши, що «Апостолят пронизує всі рівні існування нашої єпархії».

Попередня1234567...Наступна