Останні новини

Слідкуйте у Facebook:

Новини

Попередня1234567...Наступна
08.04.2018

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС! LE CHRIST EST RESSUSCITÉ! IL EST VRAIMENT RESSUSCITÉ!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС! LE CHRIST EST RESSUSCITÉ! IL EST VRAIMENT RESSUSCITÉ!Сьогодні все наповнилося світлом, небо, земля і глибини підземні, нехай же празнує вся вселенна Христове воскресіння, — в якому ми утверджуємось! (Канон Пасхальної Утрені). Maintenant tout est empli de lumière, le ciel, la terre et les abîmes; que toute la création célèbre la résurrection du Christ ; en lui elle puise sa force. (Matines de la Réssurection)

06.04.2018

Велика П’ятниця в катедральному соборі

Велика П’ятниця в катедральному соборіВ Велику П’ятницю, 6 квітня, владика Борис очолив Архиєрейську Вечірню з виставленням Плащаниці. Владиці співслужили настоятель та катедральні сотрудники. Після Євангелія, владика Борис звернувся до вірних: “Бог взяв на себе гріх свого створіння, і йде в найтемніші закутки смерті. І ми знаємо, чим це все закінчилося”. Владика Борис закликав ці останні години перед Великоднем перебувати в тиші, і глянути в очі нашому Спасителеві, який страждає, а згодом поглянемо в очі Воскреслому Спасителеві.

05.04.2018

«Моліться за покликання» — владика Борис Ґудзяк в Великий Четвер в катедральному соборі св. Володимира Великого

«Моліться за покликання» — владика Борис Ґудзяк в Великий Четвер в катедральному соборі св. Володимира Великого5 квітня владика Борис Ґудзяк очолив богослужіння Великого Четверга у співслужінні з паризьким клиром та вірними катедрального собору. Перед Вечірнею з Літургією св. Василія Великого відбулося перше в історії Паризької єпархії освячення антимінсу. Відтак розпочалася Архиєрейська Вечірня, а після старозавітніх читань розпочалася Літургія св. Василія Великого.

25.03.2018

Блаженніший Святослав іменував протосинкела Паризької єпархії, о. Михайла Романюка митрофорним протоієреєм

Блаженніший Святослав іменував протосинкела Паризької єпархії, о. Михайла Романюка митрофорним протоієреємВ цю неділю, 25 березня, собор св. Володимира Великого в Парижі був переповнений вірними, які прийшли подякувати Господеві за дар життя та покликання, настоятеля катедрального собору та протосинкела Паризької єпархії, о. Михайла Романюка, якому в цей день виповнюється 50 років. Подячну архиєрейську Літургію очолив владика Борис Ґудзяк, єпарх єпархії св. Володимира Великого у співслужінні владики Гліба Лончини з Лондонської єпархії УГКЦ та владики Тараса Сеньків, правлячий архиєрей Стрийської єпархії. Також на святкування прибув о. Адам Фігурек, синкел у справах дуовенства у Бельгії.

23.03.2018

РОЗКЛАД БОГОСЛУЖІНЬ НА СТРАСНИЙ ТИЖДЕНЬ І ПАСХАЛЬНІ СВЯТА 2018 РОКУ

РОЗКЛАД БОГОСЛУЖІНЬ НА СТРАСНИЙ ТИЖДЕНЬ І ПАСХАЛЬНІ СВЯТА 2018 РОКУАдреса собору святого Володимира Великого:
186, boulevard Saint-Germain, Paris 75006
Телефон: +33 1 45 48 48 65
Електронна адреса: secretariat.sv@gmail.com
Настоятель: отець Михайло Романюк

Попередня1234567...Наступна